document

Aplikacja


Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym lub dostarcz je osobiście

interview

Rozmowa / test


Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

Contact

Pracuj z nami


Spośród kandydatów wybierzemy najlepszych i zaprosimy do pracy w naszym zespole

Praca


Zapraszamy do pracy zdolne i ambitne osoby po studiach magisterskich (lub inżynierskich) o kierunkach telekomunikacja, teleinformatyka i zbliżonych, pragnących rozwijać się naukowo lub zainteresowanych wykonywaniem prac komercyjnych i usługowych z dziedziny radiokomunikacji i kompatybilności systemów bezprzewodowych, a także programistów zainteresowanych tworzeniem nowego i rozwijaniem istniejącego oprogramowania – najlepiej po kierunkach informatycznych (programiści, analitycy).

Oferujemy pracę w młodym, ciągle rozwijającym się zespole, realizację ciekawych projektów krajowych, a także międzynarodowych, możliwość rozwoju kariery naukowej i inżynierskiej, indywidualne podejście do każdego pracownika oraz koleżeńskie stosunki w pracy.

Praktyki


Zapraszamy studentów na kierunkach informatyka, telekomunikacja i teleinformatyka (oraz zbliżonych) na praktyki studenckie w Pracowni Gospodarki i Inżynierii Widma w Instytucie Łączności we Wrocławiu.

W przypadku studentów zainteresowanych praktykami z zakresu programowania wymagana jest znajomość języka programowania C# i platformy .NET. W pozostałych przypadkach wymagana jest podstawowa znajomość terminologii, systemów i zasad planowania sieci bezprzewodowych. Od wszystkich wymagamy znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy naukę i udział w pracach budowy i rozwoju oraz wykorzystywania narzędzi informatycznych związanych z planowaniem sieci radiowych, analizami kompatybilności elektromagnetycznej i propagacją fal radiowych. W trakcie praktyk studenci poznają systemy informatyczne do planowania sieci bezprzewodowych i ich kompatybilności elektromagnetycznej oraz sposoby ich praktycznego wykorzystywania.

Send email   Wypełnij formularz i aplikuj do nas!